
A kosarad jelenleg üres.
Adj hozzá termékeket!
A végösszeg a szállítás költségét, illetve MPL szállítás esetén a csomagolási költséget nem tartalmazza.További információ

A Lenor Ruby Jasmine textilöblítő 3x tovább tartó illattal* (*a Lenor Sensitive illatához képest) gondoskodik egész napon át a pihentető pillanatok élményéről.
Illatanyaga egy csipetnyi illóolajat tartalmaz. Ébreszd fel a szenvedélyt! Kényeztesd érzéked és nyugtasd elmédet a pazar virágok és egy csipetnyi piros bogyós gyümölcs buja keverékével.
59 mosáshoz elegendő.
Biztonsági figyelmeztetés:
A folyékony textilöblítők növelhetik a szövetek gyúlékonyságát. Az ajánlottnál több öblítő használata fokozhatja ezt a jelenséget. Ne használja a terméket: – gyermekek pizsamáján vagy olyan textíliákon, amelyek „tűzálló” jelzéssel vannak ellátva, mivel az öblítő használata csökkentheti a tűzállóságot. – bolyhos anyagból készült ruhaneműkön (pl. gyapjú, velúr, zsenília vagy frottír). Allergiás reakciót válthat ki.
Származási hely: EU
Lenor textilöblítő 1,491 l spring awakening
Lenor textilöblítő 1239 ml gold orchid & vanilla
Lenor textilöblítő 1239 ml lotus flower & diamond figs
Lenor textilöblítő 1,491 l sensitive
Lenor illatgyöngyök 210 g gold orchid
Lenor illatgyöngyök 195 g spring awakening
Lenor textilöblítő 1,239 l floral bouqet 59 mosás
Lenor illatgyöngyök 195 g gold orchid
Lenor illatgyöngyök 195 g greek island